Tubidy

Müzik Dinleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.8 MB
  • Sürüm 1.3.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici crea4Life

Tubidy indir. Müzik Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Tubidy İndir

En çok indirilen uygulamalardan olan Tubidy indir kolay kullanımı ile milyonlarca kişinin beğenisini kazandı. Tubidy, kullanıcısına istediği her müziği indirme olanağı sağlıyor. Bu yüzden popülerliğini artırarak büyümeye devam ediyor. Sistemin alt yapısı ile servise en yeni müzikler ve popüler şarkılar hemen yükleniyor.

Tubidy’de tüm sanatçılara ait eski ve yeni tüm albümlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede arzu ettiğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Servis üzerinden aradığınız tarzda her müziği kolaylıkla indirebilirsiniz. Akıllı telefonlarınız için şarkı indirme programı olan Tubidy mobil ile ücretsiz bir şekilde müzik indirebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Tubidy’e kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra özgürce müzik indirebilir ve anın keyfini çıkartabilirsiniz.

Gündeme 2016 senesinde giren ve çıktığı günden beri tercih edilen Tubidy indir, yine en çok seçilen uygulamalar arasına giriyor. Müzikleri çevirmek isteyen kullanıcılar en çok Tubidy’i seçiyor. Tubidy sitesinde aramalar yaparak dilediğiniz müziği, mp3 ü dinleyebilir, beğendiklerinizi arzu ettiğiniz formatta ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu uygulamada öncelikle yapmanız gereken şey kayıt yaptırmaktır.
Tubidy indir müzik programı, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerin tümünü ücretsiz olarak yayınlamaktadır. Fakat uygulama içerisinde eklenti olarak bazı reklamlar, program kullanıcılarının karşısına ara sıra çıkabilmektedir. Bu reklamları kaldırmanın bir yolu, programı geliştirmekte olan şirket tarafından duyurulmamıştır. Ayrıca programı ücretli olarak kullanmak isteyen kullanıcılar için aplikasyon içerisinde çevrimiçi satın alma işlemleri de mevcuttur.

Ayrıca Tubidy müzik programı bünyesinde 240p, 360p, 480p, 720p ve MP3 dosya indirme formatları bulunur. Medya indirme işleminiz esnasında arzu ettiğiniz kaliteyi seçebilir ve indirme adımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan favorilerim seçeneğinde en beğendiğiniz müzik ve video dosyalarınızı saklayabilir, arzu ettiğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz Tubidy, istediğiniz tüm şarkılara erişim sağlamanıza yarayacak müzik dinleme uygulamasıdır.

Oldukça sade bir arayüze ve basit bir kullanıma sahip olan uygulama ile istediğiniz şarkıya ulaşmakla kalmıyor, bu şarkıların değişik versiyonlarına da erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda favori parçalarınızdan listeler oluşturabilir, bu listeleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Basit arayüzü ile tam bir kullanıcı dostu olan Tubidy, her yaştan insanın kullanabileceği bir uygulama. Tüm müzik severlerin bu kullanışlı uygulamayı denemesini tavsiye ederim.

Tubidy indir